Siūlome nuolatinį darbą tolimųjų reisų vairuotojui(-jai)

Siūlome darbą Vokietijoje palečių montuotojui(-ai)
2019-03-28
Siūlome ilgalaikį darbą stogdengiams(-ėms)
2019-03-29

UAB Eitrena plečią savo veiklą, todėl ieškome aktyvių, punktualių ir atsakingų tolimųjų reisų vairuotojų.

Darbo pobūdis:

  • Darbo modelis, 6 sav. kadencijoje 3 sav. Lietuvoje.
  •  Nemokamas apgyvendinimas darbo dienomis ir savaitgaliais.;
  • Vietiniai reisai Vokietijoje Baden-Württemberg regione; – Vilkikai VOLVO ir MAN
  • 3-5 iškrovimai per dieną (stambūs kroviniai);
  •  Yra palečių keitimas.

Reikalavimai:

  • Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija).
  • Kvalifikacinės kompetencijos pažymėjimas (95 kodas).
  • Tachografo kortelė, mokama nuo jos įdėjimo iki išėmimo.
  • Darbo patirtis ( nuo 1 metų).
  • Vokiečių kalbos pagrindai.
  • Noras dirbti, savarankiškumas, atsakingumas.
  • ADR Pažymėjimas.

Iki bazės nuvežame ir parvežame.

Susidomėjusius prašome susisiekti su mumis darbo dienomis nuo 8:00-17:00 tel.
+370 640 22162, +370 640 22107

80 Eur/už kalendorinę dieną kadencijoje.

Lietuvos